IV budka 360


Chcete vaši svatbu, party nebo jinou akci povýšit na ještě vyšší úroveň a dopřát vašim hostům nezapomenutelné zážitky?


Naše 360 budka vám to umožní!

360 video budka je inovativní zařízení, které se v Česku objevilo teprve nedávno a momentálně jsme teprve třetí v republice, kteří takovou službu nabízí. Můžeme vám tak zaručit, že každá vaše akce bude jedinečná a originální.

Naše video budka přináší do světa fotografie nový rozměr. Díky rotující kameře je schopná zachytit celé okolí v 360 stupních a tak zaznamenat maximum zábavy. To během chvilky zpracuje do krátkého a originálního videa, které můžete ihned sdílet na sociálních sítích.

Vašim úkolem je přitom pouze stát na platformě, na kterou se vejde až 5 lidí a bavit se. K tomu máme i spoustu rekvizit, které vám to pomohou rozjet naplno. Zaručujeme vám, že money rain z dolarovek vás rozhodně bude bavit!

Naše video budka se hodí na různé typy akcí, jako jsou svatby, plesy, firemní události nebo veřejné festivaly, kde přinášejí nový rozměr zábavy a společného sdílení. 360 video budka tak spojuje inovativní technologii s radostí z fotografování a poskytuje neopakovatelné vizuální zážitky.


Takto to vypadá v praxi!

Jak to funguje?

Hosté stojí na platformě, kolem které se naše kamera otáčí a zaznamenává veškeré pohyby i atmosféru. Tím během několika málo vteřin vznikne skvělé video v reálném čase, doplněné stylovou hudbou. Součástí jsou zpomalené i naopak zrychlené pohyby, zpětný chod nebo třeba flitry, díky nimž je video vždy trendy a okouzlující. Navíc ho hosté mohou sdílet ihned po vytvoření!

  • Platforma pro až 5 osob

  • 2 špičková zařízení od značky Apple pro dokonalý obraz

  • Milá obsluha, která vám se vším pomůže

  • Stylové pozadí s nasvícením
  • Vlastní animované logo
  • Možnost sdílení v reálném čase
  • Hudba na míru
  • Online galerie všech pořízených videí
  • Zábavné rekvizity (money gun, bubble gun, svítící brýle, masky a další)

Co potřebujeme od vás?

Stěžejní je pro nás prostor. Využít budeme potřebovat vždy minimálně 3x3 metry, výška stropu nesmí být nižší než 2,6 m. Samozřejmě, čím víc prostoru, tím bude hostům poskytnut větší komfort při čekání a vybírání těch nejlepších doplňků rekvizit. Na ty se nám také hodí stůl, aby si každý mohl přehledně vybrat, máme toho totiž spoustu!

Dopřejte si nezapomenutelnou a jedinečnou zábavu na vaši akci - objednejte si 360 video budku ještě dnes!

Cenovou nabídku Vám rádi sestavíme na míru.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.